dji mini 4 pro

DJi Mini 4 Pro Özellikleri

DJI MİNİ 4 PRO TANITILDI!

mini 4 pro
DJI Mini 4 Pro

DJI markalı drone’lar özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş ürünlerdir. Yüksek teknoloji ürünleri üreten DJI markası son günlerde kendileri için oldukça önemli olan Mini serisine yeni bir drone daha ekledi o da DJI Mini 4 Pro oldu.

Peki DJI için bu drone serisi neden çok önemli? Şöyle açıklayalım; DJI her kullanıcının ihtiyacına göre en yüksek teknolojilerle, hem ucuz hem pahalı drone modelleri üretmektedir. DJI Mini 4 Pro’ya DJI’ın en iyi drone’u diyemeyiz ama en çok satan model DJI Mini serisidir. Mini 4 Pro’dan Daha iyi modeller var mesela örnek vermek gerekirse; DJI Inspire serisi, bu canavar tam anlamıyla profesyonel bir çekim yapabilir. İsteklerinize harika karşılıklar verebilir. Mini 4 Pro’dan çok daha iyidir ama birkaç dezavantajı vardır; Mini 4 Pro çok daha ucuzdur kolay erişebilir ve herkesin kullanabilmesi için 249 gramın altında tasarlanmıştır.

Konumuza Dönecek Olursak Mini 4 Pro diğer Mini serisi drone’lar gibi hem oldukça kullanılması kolay hemde harika görseller çıkarabilen bir drone’dur. Bu yüzden yıllardır bu seri en mantıklı drone olarak tüm drone severlerin bir numaralı fiyat/performans tercihidir. Şimdi yeni çıkan DJI Mini 4 Pro’nun özelliklerine yakından bakalım.

Küçük Mini 4 Pro İle Büyük Oynayın!

Bugüne kadarki en gelişmiş kameralı mini drone ile tanışın! Mini 4 Pro güçlü görüntüleme yeteneklerini, çok yönlü engel algılamayı, ActiveTrack 360 teknolojisini, 20 km FHD video aktarımını birleştirerek hem profesyonellere hem yeni başlayanlara hitap ediyor.

249 Gram olarak tasarlanan yeni Mini sizlerin ehliyet, uçuş izni vekayıt gibi protokollere takılı kalmadan özgürce uçuş yapmanızı sağlıyor. Bu gramajda en iyisi olan mini piyasada rakipsiz olarak adlandırılmaya yeni Mini 4 Pro ile devam ediyor!

dji mini 4 pro

Büyük Boyutlu Görüntüleme

4K/60 Fps HDR vs 4K/100 fps video ile sahnelerinize hak ettiği değeri verin. 10 Bit D-Log M ve HLG ile de harika bir renk yelpazesi yakalayın. Dual Native ISO Fusion, f/1,7 diyafram açıklığına sahip 1/1,3 inç CMOS sensörlerle üst seviye çekimin hazzını yaşayın. 

Slow Motion ve Gece Görüşünde Yenilikler!

Hiçbir ayrıntıyı kaçırmayın! 4K/100 fps ile aksiyonu her detayıyla yakalayın ve 100 fps ile izleyicilerinizi kendinize hayran bırakın.

Mini 4 Pro’nun geliştirilmiş gürültü azaltıcı yapay zekası gürültüyü çok etkili ve profesyonel şekilde azaltır. Böylece gece çekimleri artık sizin için daha keyifli hale gelecek.

1,07 Milyar Renk!

Yeni DJI Mini 4 Pro 10 bit D-Log M formatını kullanarak 1,07 milyar rengi pürüssüz ve tam spektrum ayrıntıları işleyebiliyor. Profesyonel düzeyde Post-Prodüksiyon yapıyorsanız bu geliştirme sizlerin işine seviye atlatacak.

Heryerde Netsiniz

91cee00bfd13c7af996dff9dbbc30516 DJi Mini 4 Pro Özellikleri

Mini 4 Pro video ve fotoğrafları her nerde yayınlarsanız yayınlayın sizlere HLG teknolojisi sayesinde ayar ve format değişikliğine gerek kalmadan gerçek renk geçişleri ve parlaklığı hissettiriyor.

HDR görüntüleme, 48 MP RAW ve yeni nesil SmartPhoto ile her detayı koruyabilirsiniz.

Engellerden Kaçar

mini 4 pro engel algılama

Geliştirilmiş çok yönlü engel algılama sistemi artık daha iyi! Acemiler için büyük dert olan engelleri artık kendisi daha iyi algılayıp kaçabiliyor. Böylece kaza risklerini azaltıyor. 

4 Geniş açılı görüş sensörü ve bir çift aşağı görüş sensörüyle engelleri her açıdan kolaylıkla algılar. APAS(Gelişmiş Pilot Yardımı Sistemi) sayesinde otomatik frenleme yapabilir

Daha Fazla Uç!

Belki de en çok bunu merak ediyorsunuz. Yeni Mini 4 Pro 34 dakikaya kadar uçabiliyor. Plus batarya alırsanız bu süre 45 dakikaya kadar çıkabiliyor

İleri Seviye Özellikler

Hassas rota için Waypoint Flight’ın otomatik rota özelliğiyle zahmetsizce profesyonel çekimler yapabilirsiniz.

Hız Sabitleyici; Uzun mesafeli uçuşlarda daha yumuşak kamera hareketeri ve sarsıntısız uçuş için işinize çok yarayacak.

RTH; DJI Mini 4 Pro otomatik eve dönüş özelliği ile işlerinizi kolaylaştırıyor.

ActiveTrack 360

Yeni Mini 4 Pro’da bulunan ActiveTrack 360 özelliği ile tek tıkla nesnelerinizin takibini istediğiniz açıyla yapabilirsiniz. Bu teknoloji sayesinde amatörler bile sinematik görüntüler çıkarabiliyor.

Tabiki de Bu Kadar Değil

Portre, yakın çekim ve uzun mesafeli çekimler için özel olarak tasarlanmış kamera.

Muhteşem manzaralar için 180 derece geniş açılı, dikey ve küre panoramik fotoğraf çekimi.

QuickTransfer teknolojisi ile kumandayı bağlamadan fotoğraf ve videoları hızlı şekilde aktrarın

Son olarak sizlere veda etmeden söylemek istiyoruz ki bu cihazın adı Mini ama yaptıkları çok büyük. Dji Servisinden tam not alan DJI Mini 4 Pro modeli satışa çıktı ve şuan güncel fiyatını Teknoara.com ‘dan takip edebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Scroll to Top
Call Now Button